Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    válasz Hooper #13634 üzenetére

    Sziasztok,
    Új lakásba költözünk, és új 5.1es rendszer beszerzésén vagyok (a jelenlegi marad a kecóban).
    Paraméterek:
    Tégla társasház a nappaliban kialakított mozisarok 3m széles és 4.85 hosszu (A tér sokkal nagyobb de a vászon és vele szemben a kanapé ekkora helyen van)
    Csempe burkolat van, ide vastag szőnyeg kerül.
    Jobb oldalt közvetlenül fal van, a bal oldal nyitott, de oda nem tudok már terjeszkedni.
    240széles vásznam lesz leengedve földtől kb 75-80cmre, ezért álló frontok kiestek meg a szélesség hiánya miatt is.
    A hátsók a kanapé mögé kerülnek fej mögé kb 50cmre, 20-30cmel magasabban.
    A subnak van kb 80cm hely (jobbra tv szekrény balra 1m üresen erkélyajtó), de sajnos szintén a vászon alatt.
    90%ban film, zene max háttér lenne.

    Erősítő Onkyo 807.
    Jelenleg régi magnatok vannak bekötve (4utas álló elöl 2utas hátul) egy 60w sony sub és egy cerwin vega center

    Ezek azonos alapterületen szóltak, mozira meg voltam elégedve velük.
    Csak kiindulási alapként írtam össze őket.

    Az uj kecóba ezért ennél gyengébbet nem szeretnék, de árban most egy jó darabig nagyon meg van kötve a kezem (80k max)
    Használtan nézek pont ezért, de semmi tapasztalatom nincs a rengeteg márka megannyi terméke között.
    egy fülest azért kaptam, elac régi dobozai felé terelt egy ismerős, de több infó nem jutott hozzám.

    Szeretném segítségeteket kérni hogy merre induljak el a nézelődésben.
    köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák