Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Yodamest #7241 üzenetére

    Alapvetően tényleg nagyban a farmolásra épül, de:
    1) Felfedezem alaposan a zónákat
    2) Csinálom az eventeket
    3) Nem húzok fel nagy szintre engem nem érdeklő karaktereket / nem maxolom ki a supportok szintjét.

    =-> Így még nem voltam soha úgy XP könyv szűkében, hogy a ténylegesen is tetsző karaktert ne tudtam volna felhúzni 70-80-90-ig.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Yodamest #7241 üzenetére

    Napi 1-2 óra játék is bőven elég. Lehet nem 2 hét alatt lesz kimaxolva az új terület, hanem 3, esetleg 4 alatt, de kb ennyi.
    Szerencsére az eventeket is úgy csinálják hogy a különböző feladatok 2-3 naponta jönnek, viszont az egész teljesíthető az event teljes ideje alatt, ergo ha elmész két hétre nyaralni, még akkor sem maradsz le semmiről, mert lesz mondjuk még egy heted mindenre.

    Az hogy hasszabb kihagyás után millió a teendő, az ne rémisszen meg, mert az csak az első napokban van így. Ahogy haladsz egy kicsit minden nap, úgy fogynak a teendők is. A ládák is el-el fogynak, a questek is elkopnak lassan, szóval a bőség zavara hamar végetér, azon nem kell parázni.

    Exp..hát igen...én már megjelenéskor sem értettem hogy miért nem lehet visszakapni a befektetett exp egy részét, mert így nem jut mindenre, és alaposan át kell rágni hogy kit is szeretnél felhuzni. Viszont annyira azért nem vészes a helyzet 1-1 új kari esetén, mert pár napnyi primot rászánsz az exp farmra, és hellyel közel meg is van legalább 80ra. :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Yodamest #7241 üzenetére

    Nem dől össze a világ ha kihagysz egy-két dolgot, nincs olyan dolog a játékban amit "kötelezően érdemes" megcsinálni. Sokat kell mindig várni az új tartalomra, úgyhogy bőved lesz időd "felzárkózni" (nem szeretem ezt a szót használni itt, mert nem kell sietni sehová, nincs értelme minél gyorsabban felfejlődni vagy kitakarítani a játékban levő tartalmat).

    Ha mégis nagyon kell valami "meta sorrend", én azt mondanám az idő limitált dolgok legyenek meg, utána pedig csinálj azt amit akarsz:
    - resin elhasználása (5-15 perc) (ja mivel régóta nem játszottál van egy olyan cucc hogy condensed resin amit lehet krafoltni 40 resinért és dupla cuccokat ad domainekben vagy leylineoknál, felezve a farm időt)
    - commissionök (5-10 perc)
    - aktuális event (ha egyszerre csinálod meg az egészet akkor 1-2 óra, de amúgy pár perces részekre van bontva)
    - abyss kéthetente, ha eljutottál már 9-12 -ig, ha nem akkor 1-8 permanens és nem időhöz kötött

    A többi mind permanens dolog, úgyhogy azt semmi értelme optimalizálni, semmi nem élvez prioritást a másikkal szemben, minden kb ugyanazt adja. Ilyenek pl:
    - open world felfedezés
    - questek csinálása
    - reputáció rendszer
    - anemo/geo/electroculus gyűjtés
    - hangout questek
    - serenitea pot fejlesztés
    stb, stb....

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • Mike

    veterán

    válasz Yodamest #7241 üzenetére

    pontosan ezért hagytam abba amit írtál. minden nap belépni, tolni az eventet, mert ha nem lépsz be mindennap nem tudod megcsinálni, plusz rengeteg minden 5000 quest, de közben vigyázz hogy túl sok xp-t ne gyűjts, mert akkor megszalad a szinted. közben meg minden vackot farmolni ezerrel, ha nekiállsz átkonfigurálni a karaktert, tuti elbaszódik. ja és továbbra sincs hangja a főhősnek. Most a Ratchet után a duplaugrás hiányzott, meg a gyorsabb mozgás

Új hozzászólás Aktív témák