Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz orgazmus #26514 üzenetére

    Ezen igények mellett én ezt a gépet javasolnám: Asus G703GI Chimera 1m
    Sajnos 200k-vsl túllépi a kereted. Én meg várnék 1-2 hónapot, ősszel jön új VGA és új CPU így nagy eséllyel ennek is leesik majd az ára, talán 900k alá is fog menni.

    Van 7700hq procival szerelt modell is , de azt nem javasolnam. Próbáltam, sőt próbáltam nem rég egy másik gépet, szintén 7700hq+gtx 1080 komboval és nem jött be egyik se. Hiába volt az FPS bőven 60 fölött, volt játék ahol mikroakadast láttam, mert a GPU lazsalt a gyenge CPU mellett. AA-t fel kellett tekerni, hogy kapjon extra melót a GPU, ez csökkentette az akadast.

    Ha viszont nem tudsz várni és sos-be kell, akkor javaslom ezt: Clevo P775TM1-G

    Te rakod össze mit kérsz bele.
    Én 803.000 Ft-bol hoztam ezt a konfigot össze;
    -144 hz 9ms GSync fhd IPS kijelző
    - geforce gtx 1080
    - 2x8 GB 3000 MHz RAM
    - 128 GB ssd-1tb hdd
    - asztali gépekben használt 8700 CPU (K modell szerintem felesleges ebbe a gépbe)
    - 2 év magyarországi háztól házig garancia 1 év pixelgaranciaval

    Ram és CPU téren simán veri a fentebb említett asust, VGA téren picit jobb az Asus néhány fps-el a jobb tdp miatt, de nem egetvero a különbség.
    A Clevo haza jó minőségű műanyag, nem fog szétesni.
    Hátrány hogy az Asus-al ellentétben a VGA eléggé forró lesz ebben és 80C közelében fog táncolni.
    Cpu-t pedig delidelni kell, azaz vásárlás után kell Killhates felé kerülni vele és utána is alulfeszelni kell.
    800k-ert minden fenti igényt kielégítő gép nem létezik, a legolcsóbb ami igen az 1 millió Ft.

    Tehát vagy vársz, vagy többet fizetsz vagy néhány igenybol (hűtés) picit visszaveszel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák