Keresés

Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    válasz madgie #43230 üzenetére

    az nem ember, aki nem...de ez a Testrablok vitte nálam a pálmát gyerekkromban...nem is tudom hányszor néztem az ágyam alá miatta... :DDD

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

  • adalbert1

    veterán

    válasz madgie #43230 üzenetére

    Nekem is az Alien volt a legparásabb gyerekkori élményem.
    Barátnőm is odavan ezért a sz.rért, múltkor meg is nézte a legfrissebb részt. Én sikeresen kitaláltam egy rakást kifogást hogy ne kellejen a szobában se tartózkodnom, az idő többi részében pedig neteztem, de néha még így is sok volt. Ennél még az is jobb mikor a Gossip Girlt nézi. :DDD

    koxx: előbb-utóbb sort kerítek rá, de nálam ez tipikusan az a film amit valahogy sosincs kedvem elkezdeni. Tegnap is megnéztem inkább 3 másik filmet, de ahogy fogy a lista, úgy jutok hozzá egyre közelebb.

    Tower Heist: üdvözlöm a magyar cím kitalálóit, abból (Hogyan lopjunk felhőkarcolót) és a plakátból én sikeresen valami másra asszociáltam (mondjuk valamilyen úton-módon megszerzik a felhőkarcoló tulajdonjogát, stb. - habár erre nehéz lenne egy vígjátékot felépíteni :)) ). A film igényesen kivitelezett, de elég gyenge anyag. Érdekes volt azzal szembesülni hogy Matthew Broderick és Eddie Murphy is mennyire le van öregedve a fiatalkori sikereikben lévő önmagukhoz képest (legalábbis nekem mindig a 80-as években készült filmjeik ugranak be róluk: Ferris Bueller's Day Off, 48 Hrs., Trading Places).

    Casualties of War: ez egy fokkal jobb volt, de ez is bőven középkategória (igaz inkább a teteje fele). Itt meg az az érdekes, hogy páran mennyire fiatalok voltak, Ving Rhames-t fel se ismertem, csak miután láttam a stáblistán a nevét akkor esett le hogy ő is benne volt.

    Heartbreak Ridge: ez viszont tetszett, egész szórakoztató volt. Clint Eastwoodnak jól állnak az ilyen szerepek, kár hogy nem igazán van hozzá hasonló a fiatalabb színészek között.

  • kenwood3

    őstag

    válasz madgie #43230 üzenetére

    A vámpírnaplókat én is nézem, az egyik kedvenc sorozatom :D
    (#43232) Viszlát Szerintem meg ez volt a Twilight legxarabb része :))

    Mi az az ekezet dragasag??

Aktív témák