Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Abu85 #13388 üzenetére

    Kösz az összefoglalót.
    A DXVA-ról már társalogtunk, én úgy láttam tapasztalat alapján, hogy nincs sok gond vele (i3-2100), de azért túl sok filmet nem láttam rajta, ezért kérdeztem általánosságban. (Viszont keveset se, kb. 15-20db megvolt, válogatás nélkül, és azokkal nem volt gond.)

    Hang konverzió kell hozzá, világos, de azt gondoltam az nem annyira gáz. Ezek szerint mégis?

    24p azért kellene, mert a droppot nem bírom. :) Nagyon bántja a szemem.
    NV-nél viszont még mindig nincs meg a normális 23.976 támogatás a driverben, vagy nem tudom mi van vele, de az Ionomon XBMC alatt még mindig hajlamos dobálni. AMD 880G-n hibátlan minden, csak kicsit sokat eszik.
    Igazából hosszú távon mindkettő cseréje felmerült bennem pl. egy G530-al. HD és idle hozza az Ion fogyasztási szintjét, ha kell (pl tömörítéshez) akkor pedig erős is és szintén befér egy 60-75W-os paneltáp alá.

    G530+egy kis AMD vga viszont már nem biztos, hogy belefér. :( Ill. kicsit gáz is, hogy külön vga kell, kicsit felesleges.

    Llano meg annyira nem szimpi. Idle+HD jó, de azon felül feleslegesen erős az gpu, a cpu meg ha kell gyenge és/vagy sokat eszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák