Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Cooper911 #35417 üzenetére

    Teljes szívemből gratulálok ehhez a több elemből összerakott pazar kombóhoz, amit sikerült elkövetned. Már épp nyúltam is "a hónap IPSZ zsenije" felirattal ellátott koronáért, hogy azt a fejedre helyezzem, amikor megpillantottam Mister_X kolléga kommentjét, és most teljesen tanácstalan lettem. Ahogy mondani szokás, "a zsűri nehéz helyzetben van". Még alig kezdődött el az év, és máris két olyan produkciót láthattunk, amelyek akár külön-külön is elnyerhették volna "az év hőstette" címet. Más megoldást nem látok, mint hogy megosztva kapjátok a titulust, páros napokon te vagy jogosult viselni a koronát, páratlan napokon Mister_X kolléga(palástból meg jogarból kettő is van, azon nem kell osztoznotok) :D

    Egyben részvétem mindkettőtöknek.

    És most egy mondat a frissen nerfelt passanger business panaszokról: Ne feledjétek, ha valamit egy-két mozdulattal megszerezhetünk, az kb annyit is ér. Na jó, ez azért így sok mindenre nem igaz, de a játékban megszerezhető pénzre/hajókra/modulokra/rankokra/címekre/satöbbikre speciel nagyon passzol. Ha a legelső kidokk után tíz perccel már egy fullos Corvette-ben lehet terpeszkedni, miközben a teljes rakteret millió Cr-es bankók teszik ki, akkor az a játék kb pont addig a tíz percig tud szórakoztatni. :K

    Egy pillanatra még visszatérve Mister_X esetére: Megértem, hogy most kicsit le vagy törve, és hogy dühödben mondasz sok mindent, és nem is baj, ha pár napra inkább egy "tetris kúrát" tartasz magadnak, de aztán le fogsz higgadni, és azon kapod magad, hogy már megint valamilyen hajóban ücsörögsz. Ám igazán meglepődni azon fogsz, hogy mennyivel hamarabb sikerül majd visszaszerezned azt az Elvesztett Corvettet, mint ahogy előszörre.
    Mert egy-két jól sikerült ostobasággal sok mindent el lehet bukni ebben a játékban, de a legnehezebben megszerezhetőt nem.Ezt a dolgot pedig úgy hívják, hogy a "tudás"... :K;):K

    baphomet - "Lavian brandy búra, bajra."

    Most először érzem úgy, hogy császári óvodába kellett volna járnom. A mi szemünket kiszúrták hülye csattogós lepkével, meg hét törpés nyomdával... :(((

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák