Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PerczelZita

    tag

    válasz M107 #10223 üzenetére

    Amint a képen is látszik, Ritek F16.

    Amúgy én azt olvastam a PC World-ben vagy a Chipben, hogy mindig csak egyesével tokozott, márkás lemezt vegyünk, feltételezem utalva arra, hogy általában a gyártók a minőségellenőrzés során a jobb darabkat csomagolják be a dobozba, a maradékot pedig ömlesztve. Gondolva arra, hogy aki százat vesz, annak nem számít, ha valahány százaláka rögtön a kukba megy.
    Ezért én mindig egyesével tokozott, márkás lemezt (általában taiwani Verbatimot) vettem eddig, és az elmúlt hét évben egy LG íróval valamennyit meg is írtam, hiba nélkül. Soha nem kellett olyannal foglalkozni, hogy nem tudom beolvasni a lemezt. Az is tény, hogy az LG íróval legfeljebb surface tesztet lehet végezni, ezért fogalmam sincs a minőségről.

    Tegnap kipróbáltam egy Sony korongot is, ez már 340 Ft volt.
    Ez már egy nagyságrendel jobb eredményt hozott a Maxellhez képest.

    Viszont észrevettem, hogy bármilyen márkájú lemezt írok, bármelyik szoftverrel és bármekkora sebességgel, és bármit is ír ki a szoftver, az írás csak kb. 1.6x körül mozog (kb. 2000 kB/sec) ezért az írás, az ellenőrzés több, mint egy óra!!! Valami még mindig nem lehet jó ezzel az íróval.
    Alaplap P4VM80, író: Samsung sh-222bb, windows XP. Van valakinek valami ötlete???

Új hozzászólás Aktív témák