Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz Aranytaltos #3811 üzenetére

    Vettem. Érdekes szitu, mifelénk ez szokatlan, és én sem találkoztam még ilyennel, ezért is kérdeztem rá.
    Szerintem épeszű embernek és KK-nak kifejezett érdeke, hogy egyéb anyagi haszon nélkül a választás és az árverseny miatt lehetővé váljon több szolgáltató jelenléte, de ezek szerint a haladó szellemű gondolkodás nem divat. Mondjuk ha belegondolunk, anno, amikor a digi kezdte a drótozást valamikor másfél éve, a mi KK-nk is mintha tett volna olyan kijelentést, hogy mit fizet a digi azért, hogy ott legyen a kábele? Aztán nem is kötött szerződést. Én meg tavaly októberben részben a munkám folytán egy véletlen infóra bukkanva, részben máshonnan megneszeltem, hogy az utcában a mi házunkban nincs egyedül digi, utánajártam, elbeszélgettem a KK-val, sőt, később kicsit össze is vesztem vele, aztán januárra lett digi, mert nekem kellett. :) Persze ekkor már nem merült fel, hogy fizessen azért, mert itt a doboz. Áramot is méretlenről vesznek teljesítménydíjjal.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák