Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Nemo1 #99856 üzenetére

    "na ettől félek én is, hogy ez csak egy "lufi", és a sebesség attól függ, hogy éppen hányan leszünk rajta"

    Emiatt teljesen felesleges aggódni. 64 vagy 128-as osztás esetén is igen csekély a valószínűsége annak, hogy bárki hosszabb távon komolyan használná a rendelkezésre álló sávszélességet. Én úgy gondolom, hogy eleve hibás az az elképzelés, hogy tele lenne az ország hardcore torrent "huszárokkal". Szerintem ha utóbbiak számát országos szinten 100-ra tippelem, akkor máris sokat mondtam. Ennek fényében minimális az esélye annak, hogy 2 torrenthuszár ugyanarra az XGSPON-ra kerüljön, annak meg főleg extra kicsi az esélye, hogy ők hosszabb távon befognák a sávszélesség nagy részét. Aki pedig nem huszárkodik, az nem fog túl sok sávszélt elvinni.

    Ugyanakkor azt azért hozzátenném, hogy szerintem senki ne várja azt, hogy havi 5000 Ft-ért mindig 8000/8000 mbps fog mérni. :N Egész biztosan lesz az kevesebb is sokszor, mondjuk 1000/1000, de nem hiszem, hogy emiatt egyből eret kell majd vágni.

    Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

Új hozzászólás Aktív témák