Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz Gyurka6 #82589 üzenetére

    Eggyel több, mint kellene, amúgy nem akarom sehová, csak köteleznek rá. Örülök, hogy ennyire vágod a lakás felépítését, oda, ahová az eddig bejövő biztos, hogy nem jön "ajtó fölé, kis polcra, konnektorral", mert oda nem tud jönni kábelen kívül semmi (ez nem Kádár kocka, meg óbudai panel), legalább két m-re be kell hozni (vasbeton főfal fúrás, variálás, az optikai kábelnek sincs hely, nemhogy az ONT-nak és ott sincs konnektor) és onnan visszavinni az osztáshoz, ami viszont az ajtó felett van és nem is szándékozok áthelyezni: még nagyobb kábeldzsumbuj lesz, mint eddig, plusz mászhatok a plafonra, ha újra kell rúgni az ONT-ot.
    Egyedi hiba: pl. ócska az ONT. Akkor én kifogtam a 0-t.
    A TV box (ránézésre is trafikáru), amit adtak egy napig sem bírta, fűtött, meg rohadt, ez a két funkciója volt. Első héten visszavittem nekik, mi a garancia, hogy a hasonló designú ONT-jukkal nem a folyamatos szopás lesz, amit nekem kell majd intézni, vendégségbe járhatok a ki tudja, hogy nyitva tartó ÜSz-ra, hozzám meg a szerelő (covid alatt)? Trés, Vodás ismerőseim negyed évente szívnak a boxaikkal. A Digié sem tűnik minőségibbnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák