Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz ACE- #4280 üzenetére

    Probaltam mar mindent, a letoltesi sebessegen sikerult valamit javitaniuk mostmar altalaban "csak" az otode hianyzik a 20mbit-nek, viszont tovabbra is sokszor szakad, szinkronban meg ennyit tud. :(

    A DIGI egy kutyauto ceg ha a problema megoldasrol van szo, atvaltottam emailre a telefonalgatas helyett a szo elszall, iras megmarad alapon, erre termesztesen emailben mar azt hazudjak naluk minden rendben, barmit irsz mint felhasznalo el se olvassak mar kuldik a sablon emailt, lesz@rjak magasrol, hogy mar mindent kiprobaltam amivel a lehetosegeket, hogy valami nalam rossz kizartam.
    Valojaban az uj neven kivul es, hogy mar elerheto barmikor telefonon az ugyfelszolgalat semmi nem valtozott a cegnel, mentalitast azt nem sikerult valtani, a szemukben mindenki csak hulye lehet, lannetnel mar nem tudnak jonni a modem resetelgetessel mint hiba megoldas (kabelnetnel ebben merult ki naluk altalaban a hiba megoldasa), lannet kapcsan megallt a tudomany.

    Kezdem elvesziteni a turelmem, pedig ezt tenyleg nagyon nehez elerni nalam.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák