Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz eXodus #4206 üzenetére

    Sirt a fene, csak leirtam a tortenetet, es a hianyossagaikat, visszaolvasol irtam is, hogy tudom nem sok embernek van problemaja a szolgaltatassal, en vagyok az egyik "szerencses".
    Turelmes voltam, es vagyok most is*, torvenyileg 72 orajuk van a problema megoldasara, a problemam annyi volt, hogy azon kivul a hiba letezik senki nem tudott semmit mondani megis meddig varjak amig megoldjak.
    Ajanlom az ÁSZF 11.2-es pontjat, hogy is kene mukodjon a dolog, ehez kepest nagyon tavol allnak a dolgok a valosagban.
    Tudom jol mas szolgaltatoknal is ez megy, es szinten irtam nem a DIGI az egyetlen ceg akinel lehetnek problemak, de az engem nem erdekel, hogy a UPC mennyi ido alatt oldja meg a problemakat, mivel en a DIGI elofizetoje vagyok.

    *Ugytunik korai volt az orom, mert ismet ugyanaz a problema mint volt a tegnapi napot megelozo 13 napban.

    Tegnap este:

    Transferred: 1GiB 1 073 741 824 bytes in 7 minutes 18 seconds (2 393,8 KB/s)

    Ma reggel:

    Transferred: 1GiB 1 073 741 824 bytes in 11 minutes 25 seconds (1 528,8 KB/s)

    A kivansagod valosagga vallt ;)

    (most jutott eszembe, hogy az IE letoltoje beleszamolja a letoltesi sebessegbe azt az idot is amig a TEMP-bol atmasolja oda ahova mentve lett a file, szoval ~ 0.15mb/s-et erdemes hozzaadni ezekhez az ertekekhez.)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák