Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz TeeJay #36468 üzenetére

    Beidézem amit mondtál nekem és remélem nem is haragszol meg ezért.
    Te korrekt adatokat adtál nekem és információt is, de az adatokat nem is ismerhetem idáig. :R

    Tehát idézem szavaidat,"az hogy a routered 100megás az max a port sebességére vonatkozik
    a proci benne lehet karcsú és eldobja az agyát ilyen sebességtől
    ne felejtsd el 100/50-es csomagnál a procinak 160-180megabites teljesítményt kell produkálni ha egyidejű le és feltöltés is van mert a DIGI-nél fölé is van lőve a sebesség",kérdezném újra digi sávszélt emelt nálunk esetleg lehetséges mert nem tudjuk, talán a ruter gond miatt??
    A lényeg nem vagyok egy ruter guru és ezért kérdezem meg, ruter porcinak 160-180megabitet kellene tudnia??
    A ruter belső hardveres működését pontosan nem ismerhetem, semmilyen konkrét infóm nincsen,mire-gondolok procinak teljesítményére hogy mit is tudhat.

    A digi-t nem szándékozom bántani, degradálni semmiképpen nem áll a szándékomban.
    A lényeget kezdem-érteni aszt-hiszem, tehát ezek szerint digi sávszélt emelt és a ruteremre bejövő UTP kábelen jön ki-100-megánál nagyobb sávszéllel??
    Tehát a ruter ezért kiakadhat mert 100-megánál nagyobb sávszéllel kellene dolgoznia?
    Köszi a segítséget, most mennem kell. :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák