Új hozzászólás Aktív témák

  • banpity

    tag

    Sziasztok Urak :)
    Nah probléma megoldva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na mi volt a gond???? Kérem a tippeket:):)
    Lehet találgatni.Nah jó nem húzom senkinek az idegeit:)Lent az elosztó doboznál rosszúl rakták fel az egyik csatit.Kicserélték és láss csodát minden megy mint az ágybasz...rás :)Úgyhogy ennyi és már kész is.De mikor kijöttek megkérdezték mi a gond elmondtam hogy csak egyetlen egy gépen megy a net.Már akartak is hátatfordítani mikor mondtam nekik hogy STOP mert routere(ken)n meg laptopokon nem megy úgyhogy el ne menjenek mert magamhoz nyúlok:).Nagynehezen behozta a saját laptopját és hálistennek azon sem ment.Lement a pinyóba és ott ment az elosztó elött.Fent meg semmi.Akkor kicserélték a csatit lent ami jön felfelé és minden rendbejött.Mostmár mindenhol van cucc és pörög 1000-el:)

    Ui.nagyon szépen köszönöm a segítségeteket és hogy ilyen sokan segítettek és aggódtatok "miattam":)Hálás köszönet annak a két embernek akik mindenárom meg akarták csinálni de nem rajtuk múlt a dolog:)Jah még annyi hogy lehet be fogok telefonálni az üfsz-nek és "megköszönöm a példás hozzáállásukat" !!!!!!Mert hát ugye ők egyfolytában csak hajtogatták hogy mit ugatok hiszen van net.
    100 szónak is 1 a vége minden rendben és köszönöm a segítséget mindenkinek :):):)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxv S II LeoMar75_Revolution_Rom_v2_7_1_XXKI3

Új hozzászólás Aktív témák