Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz McLaca #798 üzenetére

    Most meg magától megjavult, a fene sem érti ezt. :F

    Amúgy van vele egy másik gond is, nem tudom más tapasztalta-e. A box csatlakozik HDMI-n keresztül, a PC meg DVI-n keresztül az LCD-hez. Ha bevan kapcsolva a box, akkor elmegy a PC-n (DVI) a kép. Nem, nem akar átváltani automatán HDMI-re, mert ha átkapcsolok HDMI-re akkor megy a STB adása, ha visszakapcsolok DVI bemenetre, vagyis a PC-re, akkor mindaddig csak feketeséget látok, amíg ki nem kapcsolom a boxot. Amint kikapcsolom a boxot, látom a DVI-n (PC-n) a képet.
    Bár ez lehet az LCD hibája is talán.

    A másik gond, ami már súlyosabb. Amikor hazahoztam a boxot, aznap jelentkezett először olyan probléma, hogy egyszerűen eldeformálódik ritkán a kép a számítógépen, és csak az újraindítás segít. Aznap a box volt a változás a gépen hogy rátettem az LCDre, az új nVidia driver, illetve feltettem a Rainmeter progit. Először az nVidia driverre gyanakodtam, visszatettem a régit, de a dolog továbbra is fennállt. Leszedtem a rainmeter progit, és akkor is jelentkezett. Kizárásos alapon eljutottam oda, hogyha ez a Kaon STB bevan kapcsolva csak akkor jelentkezik a dolog. Kb. két hét kellett ahhoz hogy biztos legyek benne. De mostmár egyértelmű. Ha rávan kötve a box az LCD-re, akkor néha behülyül vagy az LCD vagy a VGA kártya, nem tudom, de valamelyiket zavarja az tuti. Lehetséges, hogy kiad magából valami zavaró jelet? Vagy más nem találkozott hasonló furcsa jelenséggel? Tudom furcsa jelenség, de ez a box nálam elég meglepő dolgokat idéz elő.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák