Új hozzászólás Aktív témák

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz wwenigma #46350 üzenetére

    Minden nézőpont kérdése. Azok az ismerőseim, akik átmentek Flip-re, kivétel nélkül azt mondják, hogy ők szívesen aláírnának 2 év hűséget, mert jó árnak tartják a 4.000 Ft/hó-t és a húségben az is benne van, hogy 2 évig a T is garantálja ezt az igen kedvező árat. De, nekik nincs lehetősége a hűségre.

    Ami az IPTV-t illeti, az tény, hogy a DVB-C most jobb minőségű, de az is tény, hogy az IPTV minősége sokkal jobb, mint azt én gondoltam volna, vagy mint amit olvastam az IPTV-ről.. Az pedig biztos, hogy a TV szolgáltatás is az internet alapú TV felé fog elmenni.

    Sőt, szerintem a kereskedelmi típusú televíziósásnak, és a jelenlegi kábel TV szolgáltatásnak meg vannak számlálva, ha nem is a napjai, de az évei biztosan.
    Véleményem szerint a sport, film, sorozat, fogyasztás terén az előfizetéses, internet alapú, reklám mentes, Netflix típusú szolgáltatásé a jövő.

    A BTW-t nem tudom honnan vetted :)
    Én azt írtam, hogy a Spíler adja a Premier Ligát, és az NHL-t. Ez a foci és a jégkorong...

    [ Szerkesztve ]

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Új hozzászólás Aktív témák