Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz BeZol #55337 üzenetére

    Nekem tavaly márciusig egy 2107-esem volt, szerettem de annyian akartak megölni benne, plusz hiányzott a légkondi így lecseréltem egy e46 320i-re. Többször előfordult, hogy a 4-es főúton mentem pl. egy kamion seggében, ment az irányjelző és ha nem abban a másodpercben rántottam a kormányt balra amint elment mellettem az utolsó szembejövő már engem előztek. Egyszer majdnem ütköztem-e miatt, utána már figyeltem erre is. Olyan is volt, hogy jött velem szembe a kocsisor és annak ellenére, hogy fényes nappal volt és használtam a tompítottat is tehát jól látható voltam elkezdett a kedves kollega előzni annak ellenére, hogy esélye nem volt befejezni ami miatt tiporhattam a féket, hogy elkerüljem a frontális ütközést. Plusz a legutolsó szakadt furgonos is le akart nyomni. Néha jártam pesten, ott természetesen ha kicsivel a sebességhatár felett mentem is le akartak nyomni, bár sávváltáskor inkább pozitív tapasztalataim voltak. Mióta megvan a BMW még nem fordult elő olyan, hogy rámelőztek volna előzéskor (a típusjelzés fenn van hátul) és ha szembe jönnek a sávomba előzéskor akkor eddig szépen húztak is vissza a sajátjukba (ennek érdekében általában 90 helyet 100-al megyek bár nem mindig).

Új hozzászólás Aktív témák