Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    Hát igen....

    A Plug-In Hibrid a második legnagyobb hazugság az elektromos autó után

    Lehet magyarázni,hogy mennyire jó is az elektromos de a tényeken nem változtat,hogy nem !!!
    A számokat nem lehet elhazudni... Igazából kiemelhetném bármelyik részét a cikknek de elég elolvasni.... De mégis egy fontos részlet amit említettem én is.

    "Indra: Ha a politika ki akarja kényszeríteni az elektromobilitást, akkor az egyenes út lesz egy gazdasági krízisbe. A beszállítói ipar képviselőitől tudom, hogy az alkatrészek iránti kereslet erősen megnövekedett az elmúlt időszakban. Az ipar erre a forgatókönyvre rendezkedik be. Az emberek ugyanis nagyon elégedettek a mostani autóikkal, és az autóik használati idejét évekkel meg tudják hosszabbítani megfelelő alkatrészellátással. Ha ugyanakkor az átlagos 6 éves autócsere ciklus 1, 2 vagy 3 évre meg lesz törve, akkor a gazdaság hatalmas problémák elé néz. Ilyen helyzet utoljára az energiaválság idején volt. Kíváncsi leszek, ki lesz majd a felelős, ha ez bekövetkezik."

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák