Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz MPowerPH #44703 üzenetére

    Te ezt most tényleg komolyan gondolod ???? 5 hónapja volt és az elmúlt ~3 hónapban csak állt az autó nem volt 3 hónapot volt használva és 3800 Km-t ment... Fizikailag is lehetetlen amit mondasz :D Masszívan áll mindenhol a retek olyan szinten,hogy ez évek alatt lesz ilyen olajsaras masszás retek :DDD Nem mellesleg az összes létező tömítés pont most engedte el magát és olyan lerakódást csinált mintha sok sok éve már folyna.... Véletlen se az van,hogy kint ugyan úgy átengedik az összes retket.... Ez megmagyarázhatatlan.... Te mindig azt mondod,hogy se Németbe se Angliába nincs olyan,hogy olajfolyással átengednek meg ott nem vágnak ki DPF-et se semmit... Olyan cudar retek autók jönnek onnan...... Angliába annyira tákolják az autókat mint Romániába.... Rengeteg Angol / Német / Osztrák autót láttam ami semmilyen módon nem mehetett volna át kinti vizsgán mégis megtörtént.... Hivatalosan természetesen se kint se itthon nem mehetne át egyik autó se de átmennek mindenhol.... És hidd el ha egy szutyok Z3-at átvisznek bármilyen másik autót is ugyan úgy átviszik legyen E90 E60 E46 bármi.... Láttam elég sok csodát....




    Egy tudatlan vásárló lehet megenné,hogy ez pár hónap alatt keletkezett rajta meg makulátlan volt de engem ezzel nem vesz meg senki.... A szervvóból ömlik az olaj a motorból úgyszintén a váltóból is.... És mondom ~3 hónapja csak pihen.... :)

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák