Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz kmarci25 #13492 üzenetére

    Talán már írtam ide (is, most lusta vagyok visszakeresni), de hasonló tapasztalatom van az Official (?) Anker Shop-al (nálam a Q30-as fejhallgatóval volt minőségi gond ...). Írtam én is (service@soundcore.com) hogy mi a szitu (rögtön mellékeltem jó minőségű képeket).
    Rögtön válaszoltak, hogy minden OK, adjam meg a rendelésszámot, stb. Mikor kiderült, hogy Ali-s rendelés, mondták, hogy bocsi, akkor ezt rendezzem az ottani eladóval. Nem csűröm-csavarom, de a lényeg, hogy amit ott vesz az ember, arra se javítási lehetőség, se csere (pedig írtam nekik, hogy én visszaküldöm szívesen, PayPal-al nem gond.). Sorry, de a policy-nk - vagy mi a szöszre hivatkoztak - nem teszi ezt lehetővé. Végül én is visszatérítést kaptam.
    Nálam azóta nem kérdés, hogy nem vásárlok többet az Ali-s Anker Shop-ból (már az árak okán sem éri meg). Szóval, ja. Amazon.de vagy eu.soundcore ...

    Más: TRIBIT Stormbox Blast - ez sem egy matyó-hímzés, de nem tűnik rossznak ...
    Sajnos eddig túl sok infót / review-t nem találtam róla. Nagyon bízom benne, hogy a Boom+ hozza majd ezt a szintet (vagy többet ...)

Új hozzászólás Aktív témák