Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Tegla80 #24220 üzenetére

    Igen sajnos ez így van

    És ahogy egyre kevesebb a játékos egyre jobban kijön ez, mert egyre több jó játékos hagyja ott mert már nincs élvezeti faktora

    Én nem azt mondom hogy egyáltalán ne legyen, de nem ez lenne a lényege az egésznek

    Én azt se bánnám ha nem lenne nyilvános hogy miért mit kell csinálni, csak fel lennének sorolva anélkül hogy ott lenne hogy mit kell elérni(nem a heti)
    És egyszer csak megadná

    Mert sokszor tönkre is teszi a játékot az ilyen feladatok

    Ha van olyan hetiben hogy késel ölés mondjuk, hányszor látom hogy a nyomorék ott fut utána mert le akarja késelni ahelyett hogy lelőné, közben meg engem meg még másokat is leszed, de az a nyomorék csak ott fut mögötte hogy le tudja késelni mert az a feladat
    És ez igaz másra is mondjuk ha dinamittal kell tankot robbantani, akkor is a nyomi ott somfordál hogy dinamittal elkapja ahelyett hogy rakétával lőné a tankot

    (#24219) EczkE

    Elfogadni el tudom csak megérteni nem
    És az a baj hogy valódi tartalom helyet ilyen ótvar dolgokkal foglalkoznak

    Mert ez kell

    Nem új pályák vagy rendes hú ötletek, á nem, kell a katonára még egy álcafestés meg egyenruha mert hú az milyen jó

    Nem véletlen hogy a BC2 akarná mindenki új köntösbe bújtatva látni, az igazán ÚJ volt mikkor megjelent akkor rengeteg COD játékos tért át, mert az olyan új dolgokat hozott
    Nem akarta az ember abbahagyni a játékot
    És nem ám azért mert hú arany fegyver színezés :)

    lofagi videójába is mi a rettentő hír, hát nem az hogy találtak elbújtatva több pályára utaló információt, hát nem
    Jön pár tank izé, és akkor lehet a hátsónkat földhöz csapkodni hogy ez azzzzzzzzz igggeennn

    (#24221) kisza25

    Ha te mondod és rémlik is valami

    De tudott hogy az ilyenekre alig emlékszek, viszont arra hogy egyes pályákon hol volt érdemes támadni arra pontosan emlékszek
    Mert ott nem az volt a fő hú faktor, hanem maga a játék
    Élvezetes körök amiket egymás ellen vívtak a játékosok

    Helikopter csaták, vagy tank csaták, és a gyalogos harc is jobb volt

    Ott még a játék volt a lényeg

    ......................

    Amúgy lehet itt izgulni hogy felrobban az olajtartály , vagy kipotyog egy ládából valami
    De hol van ez mondjuk az adótorony ledőléséhez (BF3) vagy mondjuk a toronyház összeomláshoz(BF4), és lehetne sorolni
    De még BF1 is mikkor a Zeppelin Behemoth a földbe csapódik és pont épületekre

    Ezekhez képes kevés-későn

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák