Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Moonwolf #32416 üzenetére

    Szia!
    Tehát, az az sd kártya szar. Pontosabban, rosszul választottál. A markecing áldozata lettél! Azaz, bedőltél a szarnak. A lényeg, amit rajta látsz, sebesség, az az OLVASÁSI! Az meg a kutyát nem érdekli! Memkártyát nehéz jól választani, mert sok gyártó VALÓS adatait nehéz kinyomozni. A lényeg, Neked az írási sebesség lenne fontos, mert ugye az mutatja, hogy a gépben mennyivel fogja rögzíteni az adatokat! Annál a kártyánál ez 70MB/s! Még a 128 megásnál is csak 90MB/s! A V30 jelölés arra jó, hogy kitöröld vele, mert ugye azt csak annyit garantál, hogy az alá nem csökken..... köszi.. Azaz, keress olyan kártyát, ahol fel van tüntetve az írási adat is! Én, ugyan ehhez a géphez pl Samsung PRO Plus 128GB SDXC UHS-I U3 160MB/s Full HD & 4K UHD kártyát vettem, papíron 120-t tud.. :B De, sajna, csak (szinte) fotózásra használom. Pár videót nyomattam vele, 4K-ban, de nem szaggatott.... :DDD
    Azaz, ha keresel kártyát, még annyit, hogy jellemzően a 128 megások gyorsabbak, mint akár a 64-sek. Nem mindig, és a 32-s meg felejtős... Például, az említett kártyám:
    32GB-s 100/60-s, a 64-s 100/90, 128-s felett 160/120. Amazon.de linket szúrtam be, speciel anno onnan vettem. Ott példul vannak vásárlói tesztek is. :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák