Új hozzászólás Aktív témák

  • Simon04

    csendes tag

    válasz MaCS_70 #6754 üzenetére

    Szia MaCS,

    Én is gondba voltam az A118C felrakásnál egy Honda Civic-nél. Nekem is a tükör mögött volt a legjobb hely, viszont, hogy a visszapillantó tükör állása kicsit ferdén van, (mivel általában szerintem így megfelelő a nézőszög). Először próba képen kétoldali ragasztóval próbáltam a helyet belőni. A tükör mögött a baloldali hellyel az volt a probléma, hogy a kezelő gombok hozzáértek a tükör hátsó részéhez, így nem lehet a gombokhoz hozzáférni. Ennek alapján úgy döntöttem, hogy a tükör jobboldala mögé helyeztem el, mert itt már elérhetőek a gombok, és még nagyjából szélvédő közepén helyezkedik el a kamera. Ha, lesz egy kis időm fotót is mellékelek róla. Arra kell még vigyázni, amire TaaT felhívja a figyelmet a felragasztásnál, hogy be kell kalkulálni, amikor majd leveszem a kamerát, akkor legyen felfelé annyi hely, hogy ez művelet kivitelezhető legyen. [link]

    Egyébként itt ragadnám meg az alkalmat, hogy a fórum tagjainak megköszönjem, hogy egy jó kamra mellett tudtam dönteni, és nem utolsó sorban, hogy "jó helyről" rendeltem meg.

    Egyébként nálam is van egy kis tükröződés a szélvédőnél, de ezzel még együtt tudok élni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák