Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz V/ #34615 üzenetére

    Nem értem miért nem hiszel nekem. Most regisztráltam egy új fiókot a Join gombra kattintva, és egyből adta a kupont.

    Igen, én a 0.01-es dolgoknál vettem amit vettem, de ebből a bónuszból vonta le azt a 2.96-ot.

    Most a jelek szerint vagy vásárolok valamit a 0.01-esből, és annyit von le amennyit, nem az egészet, a másik módszer meg ha 4$ feletti tételt vásárolnék, akkor 3$-al kevesebbe kerülne. Tehát a 0.01-esnél nem feltétlen használja el a kupont egészbe, a maradék elveszik.

    Ez a 0.01-es részleg, itt nem éri el a 4$-t ami a feltétel mégis ennyi. Egyetlen kuponom van, szóval mind kettő egyszeri ajánlat, vagy a 0.01-es részlegben használom el, vagy egy drágább termékre.

    Itt már nem látszik a kupon levonás, de ha elviszem 0.01-ért, elveszik, és a memóriakártya se lenne már 3$-al olcsóbb, szóval lényegtelen, hogy melyik megoldással vásárolsz az első vásárlásnál elveszik a kupon.

    De könnyen eldönthető, belépsz a jobb oldali menüben alul a My Coupons, az AliExpress Coupons-nál látod hogy mi van vele. Ha felhasználtad akkor írva van.

    Már nem látom a kupont semmilyen formában, szeptember elején volt ez a vásárlás, eltűnt a kuponokból.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Új hozzászólás Aktív témák