Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Patrick #70160 üzenetére

    "Teljesen egészséges vagyok, jól érzem magam, nincs semmilyen betegségem, egészségesen táplálkozom, rendszeresen sportolok, vitamint szedek, beteg pedig nem szoktam lenni... Miért kéne nekem vakcina? "

    Ez nem biztosíték arra, hogy nem kapod el és arra sem, hogy ha igen, mivé fejlődik nálad a fertőzés. Ha lenne ellene gyógyszer, akkor talán lehetne vagánykodni, de nincs.

    "te védve leszel, nem kell tartanod a vírustól és attól sem aki nem oltatja be magát, mert te már be vagy oltva, nem kaphatod el, avagy ez nem ilyen egyszerű, hm? "

    Mert gondolok a másik emberre is. Azokra is, akik nem oltatják be magukat és ezért elkaphatják.

    " ezek szerint van rossz keresztény is"

    Miért, nincs? Ők sem különbek, sőt... De ez már más kérdés.

    "Még is rendelkezem az általad említett minimum 3 szó tulajdonságával... "

    Ezért tettem oda az "is" szót. "Ezek keresztényi értékek is."

    "A kormányról nem is beszélve. A 10 parancsolatból nem sokat tartottak be."
    "Tömegközlekedésen (...2018, 2019) télen mindenki köhög a buszon, folyik az orra, egymás után fogdosnak össze mindent. "

    Egyetértek, de az egyik ember hülyesége nem indok arra, hogy a másik ember is úgy viselkedjen.

    Sőt! Ha nem lesz nyájimmunitás, akkor MINDENKI rákúr! Az egészségügy nagyon le lesz terhelve és más betegségek gyógyítására nem lesz kapacitás. Erre sem szoktak gondolni a az oltás szkeptikusok, oltásellenesek. A gazdasági kiadásokról, a gazdaság megszívásáról nem is beszélve. A járványvédekezést is addig be kell tartani. Addig nem lesz normális élet, míg nem lesz nyájimmunitás.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák