Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz máyköl #127960 üzenetére

    Lehet, hogy meséltem már, sok-sok-sok-sok évvel ezelőtt (2004-ben vagy 2005-ben Tökölön játszottunk egy teremtornán. "Hazai" csapatként majdnem tisztességgel helytálltunk, 3-63-as gólkülönbséggel végeztünk a négy meccs alatt úgy, hogy a kapusunk volt kb. a torna legjobb játékosa. :U De az első meccsünkön 0-16-nál csak betaláltam szöglet után, a büdös úristenit!!! :D

    No azon a tornán két "top" játékos volt - már akit én is felismertem.
    Az egyik egy bizonyos Hamar István, aki elképesztő módon emelkedett ki a mezőnyből, pedig nem gyenge csapatok verbuválódtak össze.

    A másikat fénykorában csak "Törő"-nek becézték...

    Ez a bizonyos Törő akkor, közel ötvenévesen (szerintem midenki tudja, mi mindennel a háta mögött) szó szerint azt csinált a pályán, amit csak akart. Futni nem sokat futott (bár azt már Öcsi bácsi is megmondta, hogy fusson inkább a labda), de nem is volt rá szükség. Nem tudnám felidézni, hány kötényt kaptam tőle (nem lettem tőle jobb szakács) és hogy hányszor került meg (pedig akkortájt nem voltam egy lassú gyerek), de szerencsére kellőképpen megalázó esernyőcselben csak egyszer részesített :B

    Viszont egy ízben nekem is sikerült felbőröznöm Őt, amit szerintem még az unokáimnak is büszkeséggel teli, könnyes szemmel fogok mesélni :C

Új hozzászólás Aktív témák