Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz Zozzant #19198 üzenetére

    Zozzant, az első két kép iszonyatosan tetszik, főként az árnyékok miatt, de az első akkor is viszi a pálmát!.

    Fejo, Hydra, Chapel, ezekre a képekre nem lehet mást mondani, csak azt hogy hozzátok a szokásos minőséget egy profi géppel, obival, jó iparosokhoz méltóan precíz komponálással.
    Még több ilyen képet! :) Igazából irigyellek titeket, hogy ennyit tudtok egyhelyben lenni, és várni lesben egy jó képre.
    (Chapel, ugye hogy a Pentaxoknak mennyivel szebb színük van?)

    Játszadoztam nappali hosszú záridős képekkel, de úgy vettem észre, hogy az S5600 abszolúte nem alkalmas rá, de lehet hogy a mai meleg is besegített. Egyszerűen 4 másodpecnél tovább exponálva a képen szép fehér pöttyök lettek, amik RAW-ba lőve mégjobban megsokasodtak.
    2db ND8-as szűrőt egymás mögé pakolva, plusz egy circ polár, és 2 napszemüveg lencse (lehet itt volt a hiba) kinyírta az AF-t, egyszerűen fókuszált mindenre, csak a témára nem.

    Egy panoráma a mai délutánról:

    Nem képvisel művészeti értéket, csak elmondhatom, hogy ezt is kipróbáltam vele, és így ebben az összeállításban nem alkalmas rá.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák