Diákmunka junior fejlesztő

Cég: Ozeki Kft.

Feladatok

Junior fejlesztő - Diákmunkatárs
Elvárások:
Aktív hallgatói jogviszony valamely informatikai szakon
Elhivatottság
Heti 2-5 napi munkavégzés
Amit mi biztosítunk:
Rugalmas munkabeosztás
Szakmai fejlődés
Támogató csapat
Feladatok: Chat fejlesztés, mobilkommunikációs alkalmazásfejlesztés, webfejlesztés
Home office
E-mail cím: job@ozeki.hu
Várjuk a jelentkezésed!
Bővebb információ: https://jobs.ozeki.hu/p_1687-junior-developer.html

A munkavégzés során számos izgalmas területtel fogsz találkozni, mint például a legújabb kommunikációs technológiákkal, mobilalkalmazás-fejlesztéssel, chat fejlesztéssel és webfejlesztéssel. Emellett részt vehetsz a https://myozeki.com és https://ozekichat.com webes platformok fejlesztésében, valamint az https://android-sms-gateway.com mobilalkalmazás készítésében is.

Végzettség

Érettségi, folyamatban lévő egyetemi tanulmányok

Nyelvtudás

Középfokú angol nylevtudás

Az objektum-orientált gondolkodás, a megbízhatóság, a jó problémamegoldó képesség, az analitikus gondolkodásmód, az együttműködés és a pontosság olyan alapvető tulajdonságok, amelyekre nagy hangsúlyt fektetünk a munkatársak kiválasztásánál.

Munkakörnyezet

Biztosítjuk az otthoni munkavégzést, így a megszokott környezetedben, a saját eszközeiddel dolgozhatsz.

Szakmai tapasztalat

Nem elvárás, de természetesen előnyt jelent, ha rendelkezel JAVA, C#.net vagy más programozási nyelvek ismeretével, valamint, ha már saját fejlesztéseket is készítettél. A Linux rendszer használata szintén előnyt jelent.

A debreceni központú Ozeki Kft. Magyarország egyik legismertebb szoftvercége.
Cégünk eredményorientált szemlélete és fejlesztési folyamatai következtében olyan kiemelkedő termékek kerültek létrehozásra, mint például az Ozeki SMS Gateway, az Ozeki Phone System XE, az Ozeki VoIP SDK, az Ozeki Camera SDK, az Ozeki Cluster, az Ozeki 3D Printer és az Ozeki Remote Presence Robot.

Egyéb juttatások

A munkabér 13 ezer Ft / nap.

Bruttó fizetés

0 - 13000 Ft