Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Wesder #150100 üzenetére

    Nem is tudom, én a cloud gamingtől, meg a software as a service-től kicsit tartok - a gamepassben sem tetszik, hogy nem állandó a kínálata, hanem rendszeresen kerülnek ki belőle dolgok - így hiába mondják róla, hogy akár x darab játékkal játszhatok, ha mondjuk mire eljutnék oda, hogy játsszak valamivel, de az addigra kikerült, vagy hamarosan kikerült (aki mondjuk 7/24 játszik, annak biztos jobb ajánlat, én a 200 Ft-os akció után nem éltem már vele).
    Persze lehet, hogy jó lesz, de a mostani generációból a régebbiekkel összevetve is az tetszik leginkább, hogy sok minden megvehető digitálisan, és időszakosan elég jó akciók is szoktak lenni (így meg lehet spórolni a boltba menést, és egy 4-5k-ért vett játéknál annyira nem zavar az sem, ha esetleg utána nem tudom eladni, viszont általában így is csak a számomra jobb címeket veszem meg digitálisan, attól nagyon messze vagyok, hogy mindent digitálisan vásároljak, mint páran itt a topicban).

    Közben pontot tettem a BF1 vergődésre is: PS4-en is megvettem a Revolution kiadást, illetve 3 hónap Plus-t mellé (azért 3 hónaposat, mert ma estig olyan akció volt, hogy adnak mellé 3 hónap Netflix előfizetést is, amit meg amúgy is kihasználok, és a 3 hónapos Plus olcsóbb, mint a 3 hónap Netfilx előfizetés lenne magában :) ).
    Valamelyik nap, ha lesz időm, megnézem, hogy ténylegesen hány szervert találok melyik platformon.

Új hozzászólás Aktív témák