Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Norbi mióta gyár pilóta és nem vigyáz a kocsira (és a társaira), egy sima középszerű versenyző lett. Kicsit nagy mellénnyel ráadásul, forrófejű versenyzéssel. Sokkal jobban versenyzett mikor vigyázni kellett a technikára. Sajnálom.

    Maga a WTCC meg már csak vergődik. Szerintem jövőre nem lesz. Norbi meg majd indul a TCR-ben talán?! De az cink, mert az F1 betétfutam, az meg nem olcsó.

    A hangulatról: Gold4-en ültünk megint. Jó idő volt, sok néző. De míg az előző években akárhányszor elment Norbi előttünk akkor mindenki felpattant, tapsolt, stb. Idén senki sem állt már fel. Taps ment, de már a közönség se éli annyira bele magát ebbe az egész Norbi "lázba". :/

    (#7943) Shodan "Kevesebb emberre számítottam, de nem voltak lényegessen kevesebben mint tavaly."
    Sokkal többen voltak mint tavaly. Tavaly hideg volt + esett is [link]. Ahhoz képest idén tele volt minden.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák