Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fricu

    tag

    válasz MaCS_70 #56950 üzenetére

    stanozs kolléga segített, én átolvastam amit írt, végiggondoltam, kipróbáltam és tisztelettel meg is köszöntem neki. Nem vártam el tőle, (és mástól sem) hogy rákeressen, én kimondottan tapasztalatot kérdeztem. Csend volt - tehát nem volt más hátra, mint hogy én magam próbáljam ki.

    Természetesen ha tapasztalok valamit és úgy látom, hogy más is hasonló cipőben jár - elmondom neki. A döntés joga az övé.

    A Fritzboxokat lehet nem szeretni, nekem ezer éve ilyen van, teljes megelégedéssel használtam mindig. A 7050-től kezdve a 7170-en át a 7270, stb. Nekem a telefonos szolgáltatásai fontosak, még csak hasonló sincs máshol a választékban. Pláne nem sok tízéves tapasztalattal, mint amilyen az AVM-nek van. Én nem piszkálom őket nap-mint nap, bedugom használom - arra való. És nem akarok sok dobozt se a házban szanaszét. Kábelmodem, max. a két router. Pont elég. A kreativitásomat nem itt élem ki. Épp ezért bosszantó, hogy egy két éves tablettel már nem bír el a rendszer. Értem én, hogy a gyártó a profitja miatt szeretné, ha hetente cserélném a rendszer elemeit, de ebben rám ne számítson.

    Fricu

Új hozzászólás Aktív témák