Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz gborisz #99978 üzenetére

    Abszolút nem vagyok vájtfülű, szerintem nincs különösebb baj az alaplapival, amúgy is soktényezős történet (milyen minőségű a lap, gagyi PSU is bezavarhat, és akkor a csatlakozókról, kábelekről, hangsugárzókról nem is beszéltünk).

    Én eszerint csináltam egy UAD csomagot, egész pontosan ebből a decemberiből. Semmi gond nincs vele.
    (Frissebbek ebben a repóban vannak, azóta nem váltottam, mert csak.)

    Ami sokat segíthet abban hogy sikeres legyen a váltás (erre a leírás is utal), hogy HDA-ról váltás esetén teljes gyalut érdemes csinálni. Én a DDU-val csináltam (safe mode se árt), már egy ideje tud realtek hangot is gyalulni. Majd (net nélkül) normál boot, és feltoltam a leírás szerint a csomagot, az UWP-s audio console már magától mászott fel néhány percen belül.
    5.1 működik, speaker fill (felkeverés) is, tehát ami csak stereo abból is megpróbál valami 5.1-et keverni, semmi egyéb bűvészkedés nem kellett.
    Kivéve a Chrome-ot, ott egy flaget át kellett állítani, hogy a felkeverés működjön.
    Teszteltem sima stereo zenével és Jarre-tól az AERO 5.1 változat is úgy szólt ahogy kell, filmek, játékok szintén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák