Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Lauda #99853 üzenetére

    Nekem egy időben van telepítve mindkettő de csak a Windows 10-et használom - a Windows 7 nagyon ritkán kell virtualbox-ot ez a gép pedig nem bír -

    Úgy csináltam, hogy létrehoztam 3 partíciót egyiken Windows 7 a másikon a 10 és a harmadik közös adat.

    Alapesetben rendszerindulásnál lehetőség van - amennyi időt megadsz egy számláló visszaszámol a minimum érték 3 másodperc de megadhatsz 10-et - váltásra a kettő között az alapértelmezett a Windows 10 de itt lehet váltani. DE mivel ritkán kell ezért az msconfig-ban kikapcsoltam ezt a beállítást tehát automatikusan egyből a Windows 10-el indul a gép és ha valamiért kell a Windows 7 - nagyon ritkán - akkor az msconfig-ban alapértelmezetté teszem a másik rendszert restart és az fog betöltődni a lemezkezelőben - Windows 7 és 10 alatt is - töröltem a másik rendszer meghajtójelét tehát a Windows fájlkezelőben csak a mindig aktuális rendszer meghajtót és az adat meghajtót látom.

    Elvileg dual bootnál a régebbi oprendszert kell előbb telepíteni - WIndows 7 - és utána az újabbat.

    tehát nem hiszem, hogy szükség bármit is lehúzni, az én esetemben amúgy is 1db noti HDD-ről van szó.

Új hozzászólás Aktív témák