Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Sikerült felraknom a Win10-et és a dual boot is működik a 7 mellett. Ugyan azt (még) nem értem el hogy a 7 legyen az alapértelmezett, de végülis így is jó, előbb-utóbb úgyis végleg átállok.
    Aktiváltam, beléptem az MS fiókomba, és minden jól működik. Kicsit meg is lepődtem, mert egy ezer éves, gariban cserélt notebook alaplapjához kapott kóddal aktiváltam ami a fiókban hevert. :Y
    Egy hibám volt eddig, indításnál hiányolta a LogiLDA.dll-t, de megoldottam.

    Van pár kérdésem:
    Defender vagy Avast? Utóbbi eddig (felhasználói magatartással kombinálva) mindig bevált.
    A lapozófájlt érdemes automatikuson hagyni (max 2944MB) vagy átállítható? Win 7-nél 16-1024 MB tartomány van nálam beállítva és tökéletesen működik minden.
    A játék mód alapesetben be van kapcsolva, de azt olvastam hogy nem feltétlenül jó, szerintetek érdemes használni?
    Hogy tudom megnézni, mennyit is foglal a rendszer? A Windows mappára csak 2,02GB-ot ír.
    Ezt se igazán értem, egy a C: SSD egy 240-es amiből 222 GB-ot látok a fájlkezelőben:

    Direkt megnéztem, a Win7-es SSD-t nem baszkurálta, a betűjelet is elvettem tőle.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák