Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Cs1csó #94492 üzenetére

    Mert te értesz hozzá. Aki azt se tudja mit csinál összekutyulja a partíciókat. Nekik az a tuti csak a rendszernek szánt meghajtó van áram alatt telepítéskor, különben csak találomra kattintanak hova telepítsen a Windows. Egyébként vicces (szomorú) ahogy felnő az okostelefon nemzedék, egy 16 éves ugyanolyan bambán ül egy telepítés feladat előtt és ugyanúgy vakon kattintgat összevissza mindenre mint egy 66 éves. Nekem nagy floppy 386-os, 486-os amikor először megnyomtam a TURBO gombot :D és DOS parancsok, autoexec.bat piszkálás, Norton Commander volt gyerekként amivel kezdtem az informatikával való ismerkedést. A mai gyerekeknek ez egy izébigyó app a telójukon és Xbox, én összepisáltam magam örömömben egy Pentium 233 MHz MMX-től és 3dfx Voodoo vagy Riva TNT2 kártyától és az Office97 mire képes, az unokaöcsém a farmville nyomogatás időszakba született. Nem is tudja magától, hogy az előtelepített trial szarságok a laptopján visszafogják a gépet és hogy létezik reklámszűrő is. Legalább nem kell félni, ha kihalnak az öregek, a 80-90-es évek szülöttjeinek lesz így is még mellékes zsebpénze gépek helyrehozásából. ;]

Új hozzászólás Aktív témák