Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Syl #79185 üzenetére

    Soha nem használtam élesbe a Photoshopot. Nem arra értettem, hanem általában. Előfordulnak ilyen programok.

    Amúgy olvastál a Macrium hibájáról, amit most javítottak? Engem érintett, mert már a fizetőst használom a default mentéssel. Corrupt Incremental or Differential Image Files

    (#79209) svgyula

    "De eddig ez a legstabilabb rendszer az összes közül. A közelemben egyik gépen sem volt "kék halál."

    Elég szomorú az, ha már csak ez (ennyi) a jóság mércéje. Ez lenne egy jó rendszernek a minimuma. Még a Te és persze mindenki más számára, magamat is beleértve, még eldönthetetlen, hogy milyen az új rendszer, hiába futott eddig jól a gépeinken. Ahhoz, hogy bármit is mondjunk a tapasztalat kevés. Az tény, hogy közölünk sokaknak voltak gondjai. Hogy ez kinek a hibája (user, Microsoft, hardver dirverek, hardver) még ezek sem biztosak. Azt azért kijelenthetjük, hogy ennyi ember nem lehet hülye, akiknél jelentkeztek hibák. Azaz nincs ennyi user error. Már csak azért sem, mert ide total kezdők csak nagyon kevesen írnak. Gyanítom, hogy a Microsoft is hibázott, mert másképp nem adott volna ki ilyen gyorsan frissítést. Habár ezt az utóbbit nem állítom biztosra, mert nem tudom, hogy ez egy rendes, vagy egy gyors frissítés volt e.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák