Új hozzászólás Aktív témák

  • HurkaLES

    tag

    Szép jó estét mindenkinek.
    Egy problémával fordulok felétek. Körülbelül tíz perce telepítettem egy játékot amikor talán valami driver problémát írt ujraindult a gép. Aztán már nem kapcsolt be. Egészen pontosan úgy indult el hogy elsőnek kiirta hogy számítógép javítása majd utána diagnosztizalast írt. Aztán kék háttér nem megfelelően indult el a gép ujrainditas ami után ugyan ez vagy specko lehetőségek. Na itt van egy hibaelharitas amin belül gép alaphelyzetbe állítás. Alatta azt írja h a win ujratelepitese személyes fájlok megtartásával vagy torlesevel na ez jól hangzik igazából de még nem mertem rámenni. Vagy van itt is specko lehetőségek választása. Ezen belül 6 lehetőség. Rendszer visszaallitas. Sajnos ez nem megy azt írja nincs visszaallitasi pont... Visszaallotas kepfajlbol ez sem ugye. Indítási javítás semmit nem segít. Parancssor. Na ide fölöslegesen mennék, vidszaallas előző verzióra semmi javulás vagy indítási beállítások. Ezután ujrajnditaskor megprobaltam csökkentett módba belepni de ugyan e t jött be. Valakinek esetleg van ötlete? Ujratelepites nélkül van megoldás? :O

Új hozzászólás Aktív témák