Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz Blue Thunder #71376 üzenetére

    Nem tudom mennyit teszteltek milyen hardver/szoftver kombinációkkal. De gondolj bele, ha MIDEN konfigurációt letesztelnének, soha többet nem jönne ki semmilyen javítás, mert nem érnének a végére.
    Mivel a dolog már kipattant, kimérték, mikre van idejük letesztelni a rendelkezésre álló időn belül, például olyan metrikák alapján, amiket a rendszer is küld vissza - bár ezeket sokan letiltják, torzítva ezzel a méréseket. De a statisztikák alapján is vágniuk kellett, nincs és nem is lesz soha idejük/lehetőségük mindent letesztelni.
    Biztos lesz még MS folyománya is ennek a javításnak, de lásd be, hogy bizony külső szoftverek fejlesztőinél is pattog a labda (Asus, Google, egyes vírusirtók gyártói, stb, a sor nagyon hosszú).
    Betát én is kerülöm messzire, de ha látom, hogy van egy olyan problémám ami blokkol, és látom, hogy javították betában, akkor mérlegelés után érdemes lehet felrakni.
    Lehet, hogy jönnek be újabb hibák és rosszabb lesz (bár a teljes használhatatlanságnál kevés rosszabb van).
    Ha valami nem bétába jön ki, abban is lehetnek, sőt vannak is hibák, nincs tökéletes szoftver (én még nem láttam).
    Költői kérdés, nem szoftverfejlesztő vagy, ugye? :)

Új hozzászólás Aktív témák