Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz ArthurShelby #68392 üzenetére

    Nem bántásból,de ekkora baromságokat is rég hallottam.Simán elvan az ember ssd nélkűl.A magyarok kb egy core2duo-s 10 éves gépnek is örűlnek mint majom a f@szának.Ráadásúl youtube-ozni,böngészgetni amire az emberek többsége használja a gépet ezek a mai napig simán jók.Aki megőrül a pár mp-es lassúságért az vegyen ssd-t.De hogy anélkűl nincs élet :U A fizetős web-en is felröhögtem :C Az utólsó programomig ingyen van minden (persze biztos van speckó program amit jó ha megvesz az ember,de ez kb az emberek többségét szintén nem érinti)Amúgy meg azért mert egyszerűbb az élet internettel,azért lehet nélkűle élni.Csak minek?Megkönnyíti az életét az embernek,kivéve ha függő lesz. :DDD Az álltalad említett fizetős tesztet sem vágom.Ki az a hülye már bocs,aki fizet egy tesztért/hírért? :F Összefoglalva :egy ősrégi 10 éves 2 magos gép,hdd-vel és teleszórva ingyenes programokkal, simán jó az átlagembernek...ssd nélkül.

    U.i. :manapság 3 ismerősömnek is raktam össze filléres gépet (kb 8-10 között) P4 es gépeket váltottak,c2d-os 4 gb ddr2 es gépek.3 ismerősből 2-ő nem mondható szegénynek,sőt.Nem érdekli őket a pc,csak menjen a youtube azt annyi.Az hogy mi a véleményem,hogy a nevesincs 8-10 éves tápot sem cserélik,meg ütött kopott házukat is mind megtartották,na meg a százéves vinyójukat is,attól függetlenűl mind örömmel használja az "új" gépét.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák