Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Geth #65386 üzenetére

    Hogy a mailto protokollt a portable Thunderbirddel nyissa meg a weboldalakon.
    Mit regisztráljon be egy portable program..??
    épp az a lényege a portablének hogy se registry se semmi szemetelés.
    Semmit nem enged, nincs tallózás, miért nincs, ha én a mailto-t vagy a .pdf-et az IrfanWievvel akarom társítan, akkor fogadja el, ha elba...sztam, majd korrigálom. De nem enged, semmit se, állandóan a rohadt Áruházat hozza fel, és nincs tovább.

    Nézd már meg ugyanezt XP-be, 8 kattintással társítottam a mailto protocollt a portable Thunderbirddel:

    na EZT szeretném megcsinálni ebbe a makacs, önfejű és agyonbiztosított w10-be.

    Másik hsz.-ba írtad, minek egy képnézőnek rendszergazdai jogokkal futni.
    A franc se kéri hogy így fusson, de a w10 semmit nem enged enélkül, sorolhatnám a páldákat csak néhány,
    a TrueCrypt képtelen futni egy MÁSODVINYÓRÓL, mert a w10 nem enged neki a saját mappájába írni.
    Ugyanez volt a helyzet a Thunderbirddel, már majdnem felgyújtottam a gépet, mert nem tudta leszedni a leveleket, mert nem írhatott a w10 szerint sehova. A portable Irfannak mióta w10 alatt futtatom, nem tudtam benne átírni a képek mentési útvonalát. Vicces , nem, és na EZÉRT kell rendszergazdaként futtani, mert amúgy nem tud működni.

    Ugyanezen másodvinyóról képtelen voltam törölni rendszergazdai jogosultságok nélkül, pl. egy 5kilobájtos txt-t és még mást lehetetlen volt törölni, szerkeszteni.
    Probléma megoldva, az 1 terás vinyót megformáztam FAT32-re, és ott rohadjanak meg az NTFS jogosultságok, azóta minden jól működik, de azért érzed hogy ez kicsit nonszensz.
    Mégegyszer leírom, nem én akarom így, hanem a w10,
    Akkor most ki a hülye, az oprendszer, vagy én?

Új hozzászólás Aktív témák