Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Warter #6409 üzenetére

    Tényleg? Te ezt szurted le abból amit írtam, hogy nehéz eljutni ezen opciokhoz? Gratulálok.
    Egyébként meg ismertem a jobb klikkes dolgot, csak ritkán használom, most nem ugrott be hogy ott is megtalalhato. Keresőbe meg nálam nem ad talalatot. De ez csak egy apróság volt, sikerült kiragadnotok a leglenyegtelenebb dolgot abból amit írtam, majd több hsz-en keresztül erről beszélni.
    Szóval lehet, hogy előbb meg kéne tanulni szöveget értelmezni aztán válaszolni.

    Akkor röviden is: az MS csinált egy újabb appot a beállításokhoz, a meglevő mellé, ami butább mint az előző, és most már kettő van. Ez, meg még sok hülyeség fontosabb volt nekik mint egy konzisztens, átlátható UI-t csinalni. Persze ezt így a Win8-tol értve.

    Karak_22: igen ez így van,szerinted nem tudtam róla? Olvasd el még egyszer amit írtam légy szíves. A kérdés az volt hogy mit keresnek ezek az asztali PCmen. Vagyis a nem tetszésemet fejeztem ki az MS azon irányú törekvéseire hogy össze akarták(ják?) mosni az asztali és a tablet/érintős vonalat az UI-ban. Ami egy nettó baromság volt, bár szerintem ezt már ők is belátták, mert a W10 már jobb lett ilyen szempontból.

    Telorol írok, sry a helyesírás miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák