Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Воланд #6252 üzenetére

    + (#6253) NetTom:

    OK! Az ügyfélszolgálatosra ez tényleg nem tartozik. :K

    Azonban mindenki, köztük a Microsoft is tökéletesen tudja, hogy géptől függetlenül is árulják a Windowst, nagyon sokan, kis közepes, nagy cégeken keresztül a világon biztosan több millióan. Magyarországon néhány: operacios-rendszer.arukereso.hu A számítástechnikai üzletek többségében biztosan árulnak géptől függetlenül is OEM Windowst. 1 példányt is adnak, amiből következik, hogy tudják, annyit csak végfelhasználó vehet. Ha ez tényleg zavarná őket, akkor valamit lépnének ez ellen. Erről még nem hallottam, persze ettől még lehet hogy ez már megtörtént. Az esetleges ilyen irányú fellépésük nagyobb hatékonyságú lehetne és több pénzt tudnának vele szerezni, mint a kalózmásolatok elleni harccal. A cégek sokkal könnyebben és hatékonyabban megfoghatók.

    Különben nagyon jók az ilyen jellegű beszélgetések is, mert tisztáznak olyan dolgokat, amiket szerintem a felhasználók döntő többsége nem is tud. :K

    (#6258) azopi74: Ne hidd, nem áltatom. Tényleg úgy gondoltam legális. Nem szoktam használni feltört verziókat. Legalább 10 különböző programom van legálisan, a fejlesztő cégtől, vagy a magyar hivatalos képviseletüktől. Azt hiszem Magyarországon magánszemélyekre ez nem nagyon jellemző. Mindenesetre Windows 10-ből dobozost fogok beszerezni. :K

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák