Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz height #46984 üzenetére

    A felsorolt programokkal lehet nyilván képeket is menteni. A Recura vsz jó lesz hozzá, bár az alapértelmezésben "ömlesztve" ment és úgy kell kibogarászni a fájlokat. Beállítható ugyan, hogy megtartsa az eredeti mappastruktúrát, de az (nálam) eddig nem igazán jött össze. A jobb programokban viszont utóbbi alap és pl. az EaseUS 2 GB-ot ingyen enged lementeni. Érdemes deep scant futtatni és van benne "preview" opció is, hogy mentés előtt meg lehessen tekinteni a képeket. A Program promók topikban is volt nemrég ingyenes akció, de az pont lejárt.
    Szóval valamelyiket rá kell ereszteni és megnézni, hogy stimmelnek-e a visszaállított fájlok.

    (#46976) t72killer: van benne olyan mentési opció is aszem, illetve lehet lemezképet létrehozni stb. Viszont, mivel több műveletnél írhat a lemezre, partíciós táblát is módosíthatja, így (simán) bele lehet futni olyan hibába, amit fentebb linkeltem.

    (#46981) raidx: igaz, én legutóbb 8.1 alatt próbáltam őket, de a legújabb verziók vsz jól működnek Win10 alatt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák