Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Üdv,
    van valakinek valami ötlete az alábbi két anomáliára?

    1.: A bépített képnézegetővel tényleg nem lehet képeket nézegetni csak egyesével?
    Se görgetésre, se nyilakra, semmire nem reagál. (Pontos körülmény: Total Commander, fotók mappa, azon belül egy halom jpg, megnyit, és ennyi. Még a diavetítésre sem reagál. Wtf.)

    szerk.-> megtaláltam: Regisztrálni kell a mappát a "Képek könyvtárba" hogy lehessen scrollozni! Na neeee....Ez mi?? Miért? Mint valami mobil alkalmazás. Nem lehet valahogy kikapcsolni ezt a korlátot?
    szerk 2.-> hiába "regisztrálom" adott képek mappát, ha TC-ből nyitom meg a képet, nem enged scrollozni. Win10 és, 2016-ot írunk. :Y

    2.: Egy utoljára indított alkalmazást vagy bármit hogy lehet visszanézni? Vagy azt hogy mi lett bezárva?
    Egyszer csak elindult valami, full screen-ben, mint egy játékban egy főmenü. Volt spec. egérkurzor is, lehetett mozgatni, buborék hangok, valami effektek. Semmire nem reagált, csak az alt f4-re.
    Előzmény: sd kártya betéve, de azon nincs semmi futtatható file. Ez wtf már megint.
    Esemény naplóban nem találtam semmit hogy mi okozhatta ezt. Tudom a pontos idejét is ennek az "eseménynek" ha ez segít.

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák