Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    Hali,

    Vagy egy nagy problemam, es egy igazi windows guru segitsegere lenne szuksegem.
    Nem hasznalok windows-t a 2000 ota, csak annyira hogy feltelepitem. Szoval PXE boot-ot bovitem az irodaban, mert random gepek vannak jonnek mennek es van amire neha windows-t kell raknom. Tudom pendrive vagy cd de ezek mindig elkallodnak, plusz ujra ki kell irni ha van ujabb verzio a microsoft oldalan.
    Osszes is raktam a microsoft leirasa alapjan a winpe-t, gentoo-val van kiszolgalva el is indul mindenhol, de kb minden 4-ik gepen van csak halozat. Nincs kedvem egyesevel utananezni, hogy a jelenlegi parkban milyen vezerlok vannak, es arra gondoltam, hogy ugy ahogy van az egesz win10 dvd-n levo osszes ethernet driver-t beletolnam winpe-be, gigabites halozat van szoval nembaj ha tul nagy lesz. Amire DVD-rol telepitettem ott 90%-ban ment out of box az ethernet, ennyi nekem mar boven eleg. Akkor itt jon a problema, ugyanis lovesem sincs hogyan kellene ezeket kiszedni az iso-bol es egy cab file-ba beletuszakolni. Ebben kene nekem segitseg. Egyaltalan kategorizalva vannak ezek, marmint pl linux alatt, (/lib/modules/3.2.0-4-amd64/kernel/drivers/net/ethernet/)

    Elore is koszi.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák