Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz pigatt #128404 üzenetére

    "Nem tudom én sem mi történhetett."
    Semmi, csak a szokásos dolog törpént: [link]
    Megelőzni csak így lehet, amit ebben a hozzászólásomban Dumi86-nak címeztem...

    Ilyenkor szokott az következni, hogy az MS sumákol egy ideig és kiad egy valami "elcseszett" nevű frissítést, ami javítja azt, hogy a nagy frissítés már felmenjen avagy kijavítja a hibát az összesítő frissítésben, azt újra közzéteszi, de nem szól ám, hogy hiba javítva...

    Ekkor jön az, hogy minden fórumban majd jönnek az olyan hozzászólások (nem feltétlen rossz indulattal persze), hogy "nálam felment", meg azon hsz-ok, amiken már felmegy a pumpa az emberben, hogy "Nálam minden Ok, biztos a te gépeddel van valami..."
    Ez utóbbi persze nem igaz, mert semmi gond nincs a gépekkel, csak az MS ismételten alkotott...

    Ha végeznének egy felmérést a W10 user-ek körében (elsősorban, azokon, akik valamit értenek is a gépekhez/OS-hez és érdekli is őket az OS-k és munkájuk sorsa stb), akkor szvsz. az átlagosnál többeknél lehetne kimutatni magas vérnyomást ill. "terminátor keddenként (nincs végzet, csak ha bevégzed)" meg szignifikánsan megnövekedne az agyérgörccsel a kórházba szállított user-ek száma... :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák