Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    Egy nagyon fura problémába futottam. W10pro alatt leszinkronizáltattam a onerive-ot, hogy offline is elérhető legen. Majd átmásoltam egy külső merevlemezre.
    Most jön a félelmetes rész!
    Egy W8 image-et töltöttem vissza a gépre, és a külső merevlemezen egy régi állapotot mutat, nyoma sincs a onedrive tartalmaznak, pontosabban egy régebbi állapotot mutat ami még anno a W8-as rendszert használva volt. Lemezellenőrzés után, mert talál valami hibát, visszaáll a régi állapot! Eltűnik a onedrive mentés!
    A lemeze egy mezei alaplemez, vagyis elméletileg teljesen független a számítógépen futó rendszertől.
    Mitől lehet ez? (Reprodukálható, tegnap este majdnem éjfélig ezzel foglalkoztam)

    A másik érthetetlen dolog, hogy a onedripe mappa W8 alatt csak részleges tartalmat mutat. Pl. egy VisualStudio forrásodnak nem látszanak a fájljai, csak a projekten bellüli pár mappát. Ha visszatöltöm a W10 image-et, akkor kb megvan minden, azt látom amit a WEB-es felületen.

    Bár jó lenne tudni, hogy miért lett 1-1 mappából 2verzió (magic-Encore2 egy W8-as tablet), a gépen csak a "sima" verziókat látni.

    Mi ez a katyvasz?

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák