Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz zolee001 #108148 üzenetére

    "egyesével "felcsatolni a mappákat..na nee"
    Azt gondolod, ez akkora probléma? :) Abszolút nem, nincs több 2 percnél, ha az ember már tudja, mit kell csinálni. Nekem van a gépben egy torrent mappám meg 3 vinyóm, amit meg kell osztani. Ez 4x2 perc, de lehet, hogy sokat mondtam. :) És egyszer kell megcsinálni, mert utána a lejátszóban a Forrásoknál mindig ott lesz az ikon.

    "ITT képekkel illusztrálva hogy hogyan kell egy Libraryba mappát beleeröszakolni és akkor egy helyen látszodik minden"
    Oké, köszi, ezzel meg még egyszerűbb lehet a dolog, de nem biztos, hogy jobban járok, sem időben, sem formailag. Úgy értem, hogy a Forrásokban található külön ikonoknak is megvan az előnye, mert célirányosan arra kattintok távirányítóval, amit konkrétan el akarok érni, nem kell + 1-2 lépcsőt beiktatni.

    "Elöbb végzi a kukában az a media izé mert feltalálodik vi uj codec amit a kütyü nem ismer és nem tudja lejátszani"
    Lehet, de ezt már 5-6 éve is rebesgették, azóta sincs semmi ilyen jellegű probléma. :) Ha nem romlik el, én simán jósolok neki 10 évet, hogy használható lesz. (Ráadásul 2 db. van. :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák