Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Geth #107433 üzenetére

    2 napja volt windows clean install, az elérhető legfrissebb verzió lett feltéve.

    Mint már írtam 1709-en nem volt ilyen gondom, pedig ott sem toltam le minden egyes megjelent update előtt ddu-val, simán csak frissítettem experience-ből.

    (#107434) zolee001 : Ezt a "fagyás" közben használjam? Nem vagyok win guru, szal fogalmam sincs, hogy mi ez pontosan :)

    edit: beírtam, ez nem jelez semmit, csak a kék kerek "i" betűk vannak amik a defender frissítést mutatják.

    (#107435) Sub-ZeRo : Évek óta használom, sőt rengetegen használják, ez biztos, hogy valami windows issue. Ha ezek okoznák, akkor mindenkinél jelentkezne konstans verziótól függetlenül.

    1709-ről is azért váltottam, mert már nem lehetett tovább halasztgatni, mindenképp a 1803-t szerette volna telepíteni, pedig a létező összes opció be volt állítva az automatikus frissítések elkerülése érdekében, de mivel korábban már használtam a 1803-t, illetve a 1809-t is ( amiknél szintén voltak gondjaim ) - gondoltam akkor menjen a 1809 + miután megjelent a 1903 telepítettem ezt. Főverziókat mindig clean installal telepítek, mert a frissítgetéssel is voltak / vannak gondok sokaknál. Nem nagy kunszt, villámgyors a gép, illetve az internet is. hamarabb kész vagyok így, mintha csak frissítenék.

    (#107437) csicso82 : Elvileg akkor ez most aktív, meglátjuk mit mutat majd. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák