Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #54072192 #101426 üzenetére

    amennyiben digitális licensz van, meg tudod mondani:) kiolvasható a kód win alól, ha bármilyen kódot kiolvasola biosból, az már jó jel, esetleg verzióban lehet csalás, nagy eséllyel az ms ezt meg tudja mondani
    ha papír alapú licensz van, akkor is meglepne ha nem tudnák megmondani, mivel azt hw-hez adták, és ildomos h legyen egyértelmű azonosítója a notebooknak

    borix
    működhet, de hallottam már olyanról, h x ideig működött a sztori, utána meg nem, és ha fake az eladó, nem fog az ms új licenszet adni

    Tomace91
    igen, kötődnek hw-hez, ez az oem lényege
    viszont! nem feltétlen kell búcsút mondani a licensznek ha meghal a gép, ms jó fej szokott lenni, a cseregépre lehet le is okézzák a wint, ilyenről többről tudok, de akár hw változásra is, van amikor hdd cserénél is nyiknyiköl', bár lehet ez meg a dobozos verziókra vonatkozik jobban
    persze nem garantált "módszer", de működhet
    volt anno licenszem, amit kb bármilyen géphez használtam, elfogadta elsőre, egy oem kulcs volt, ráadásul brand gépé, az a kód volt beírva a csodafonomba', lusta voltam megkeresni az adott gépek win serialját, és mindig azt használtam:) működött, természetesen mindig egyszerre egy gépen

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák